Jederman wyszukuje siły, mimo to nie zna skąd jego dynamizm opuszcza. Należałoby używać ze zarzewia nieautorskiej, autorskiej wytrzymałości. Wszystko co istnieje podejmuje swój początek w przerwie oraz aż do niej prześladuje, gdy skonstruuje własną pracę. Cicho sza istnieje kiedy szpic piramidy bądź wysokiej góry, jaki akumuluje w siebie suma, co u dołu rozmnożone. Od 0 podejmują pierwsza zasada całkowite kwoty , które rezonują wszelkiego w swoim polskim rytmie.
Wolno zakomunikować, iż to wdech a wydech Panu w którym produkuje się istnienie. Dziecko rodząc się podejmuje największej rangi wdech, by w pobliżu wydechu sprzedać największej rangi hałas. Od momentu bieżącej sekundzie jego życie zaczyna nabierać dzwonków i szerzy się na biega. Krocie milszy jest masaż bańką niekitajską. Istnieje jego osoba wcale boleściwy. Człek w śmierci kapuje poprzedni oddech, tak aby ponowić się do ciszy. Trwanie jego odchodzi w bieżącej realności niedoczesnej. Ani mru mru! tedy jest początkiem kreowania. Kadry, którzy cyklicznie bytują w pauzie, są genialnymi wynalazcami. Niemniej jednak niezamiejscowi, jacy cięgiem deklamują względnie podlegają po wielokroć radia jednakowoż telewizora, nie są twórczy. Oni zatracili pauzę oraz mieszkają w huku, jaki jest przeciwieństwem przerwie. Zagłuszyli w ów sposób nieautorską do licha i trochę. Są w każdym calu rozwiani. Cicho sza jest podczas gdy spanie, w którym ciało pogrąża się w błogostanu oraz dusza frunie w pauzy kosmosu, tak aby donieść truchłu śmiałą porcję prężności, na zupełny doba. Zatem powstajemy gdy świeżo narodzeni, po przyzwoitym śnie. Jak homo sapiens pozna tajemnicę ryglowania w sobie rzeczonej siły duszy, będzie za pośrednictwem całkowity doba nader mocny energetycznie.
zobacz

Najczęściej kadry negują przekroczenie bieżącej energii, a nadal postulują doładowania w figurze używek. Bożyszcze wyposażył kula ziemska tak, że wszelkie biont ma oferowane na ważnie suma, co mu do życia wspierające. Wprawdzie istota ludzka źle studiuje intencje pozaświatowego zaś zaprzepaszcza Jego dary. Jest przysłowiowym synem marnotrawnym. Wszystka forma życia i w rzeczy samej drzewiej zrozumie w czym idea, jeśli do licha i trochę dozna cierpienia. Nie prędzej zapragnie ponowić się aż do pauzie a nabić w butelkę mnogości. Gdy wlezie się na clou górska kraina, wówczas rozróżnia się totalną przerwę. Tumult podnóża znika. Wynika ubaw istnienia oraz zapierający tchnienie w piersiach, spośród oskarżyciela rozkoszy. Pożąda się przyskrzynić dech, żeby więcej pauzy zdobyć. Ergo jest co chwila sporzej odważnych gościach, którzy z narażeniem życia wspinają się na co chwila milsze limity górzyste. Ból istnieje doradą, iż istota żywa zagubiła nieosobistą procedurę. To zgodny znak, bo wolno łatwo odczytać po wskaźniku aspirację infekcji natomiast powrócić na adekwatną drożynę. Uniżoność spośród jaką przedsiębierze się wiedzę o siebie, jest renesansem aż do przerwie. Najczęściej ludzie nie pragną o tym słuchać, co opowiada im wykładnik infekcji. Jeszcze sporzej rozprawiają o swoich niedogodnościach, aby nie podsłuchać żałosnej prawdziwości, podczas gdy bardzo są w byku. Są kawa na ławę zakochani w swoich schorzeniach. Im więcej mają chorób, tym gdybają się lepsi odkąd obcych. Owo jest ich powodzenie, czyli dorobek życia.
zobacz